Оголошення

fair 2016 slide

З метою ознайомлення української молоді з освітніми можливостями Канади та пошуку шляхів налагодження та розширення партнерства між українськими та канадськими навчальними закладами, Посольство Канади в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України організовує та проводить виставку «Освіта в Канаді 2016» у двох містах: у Львові - 20 лютого 2016 року та у Києві - 21 лютого 2016 року. Основним інформаційним та організаційним партнером виставки є організація «Studentland».

Серед учасників виставки - представники кращих канадських університетів, коледжів, мовних інститутів, якість програм яких визнана Урядом Канади.

Під час роботи виставки відвідувачі матимуть змогу поспілкуватись з представниками навчальних закладів та отримати актуальну інформацію щодо умов вступу, навчання та проживання в Канаді. Разом з основними програмами вищої та післядипломної освіти на виставці будуть презентовані підготовчі програми Foundation, Pathway тощо, курси вивчення іноземних мов, програми підготовки до міжнародних іспитів, канікулярні програми для школярів, шкільні програми та інше. Зареєстровані відвідувачі матимуть нагоду прослухати семінар від представника Візового відділу Посольства, також протягом роботи виставки пройде відеосемінар «Освітні можливості Канади».

Просимо інформувати учнів та студентів щодо виставки «Освіта в Канаді 2016». Для участі, яка є безкоштовною, необхідно зареєструватись на сайті www.fair.educanada.com.ua. Прохання розмістити новину на веб-ресурсі навчального закладу, сприяти розповсюдженню постерів і флаєрів та організації презентацій щодо виставки «Освіта в Канаді» на території закладу.

Запрошуємо до участі

Виставка «Освіта в Канаді 2016»

Виставка «Освіта в Канаді 2016» - ексклюзивна подія, втретє організована Посольством Канади в Україні. Відвідати виставку запрошуються учні шкіл та їх батьки, студенти, представники навчальних закладів та всі охочі дізнатись про освітні можливості в Канаді та поспілкуватись із представниками канадських шкіл, коледжів та університетів. Виставка подарує відвідувачам враження та відчуття подорожі до Канади у межах України. Це можливість дізнатися не тільки все про освіту, а й про особливості життя в Канаді: поспілкуватися з канадцями та знавцями канадської культури, ознайомитись із цікавими та необхідними фактами для комфортного проживання в країні, послухати розповіді українських студентів, які вже побували у Канаді, скуштувати традиційні страви, зокрема всесвітньо відомий кленовий сироп із самого Квебеку, отримати найбільш актуальну інформацію про тарифи на авіаквитки тощо. Окрім цього, на відвідувачів чекають ексклюзивні акційні пропозиції від навчальних закладів Канади, сертифікати на складання тесту ТОЕFL та розіграш призів від партнерів виставки.

        Організаційний партнер виставки - «Studentland».

        Реєстрація для участі проводиться на сайті виставки www.fair.educanada.com.ua