Випуск

Зі студентських лав – у металурги!

Однією з основних складових профорієнтаційної роботи комбінату є мотивація молодих фахівців. Традиційно підприємство виплачує стипендії десяти кращим учням ЗМК.

Молоде покоління незамінне в питаннях пов'язаних з інноваціями та новими технологіями. Вони моментально освоюють будь-які нововведення, що дозволяють підвищити ефективність бізнес-процесів, націлені на безперервне вдосконалення, активно проявляючи ініціативу. Одним із напрямків співпраці металургійного комбінату "Запоріжсталь" з навчальними закладами міста та області є підготовка кваліфікованих молодих спеціалістів, майбутніх успішних производствеников.

                           

            

 

              Розливальник сталі мартенівського цеху Євген Бугайов (гр.ВС-) прийшов на комбінат у серпні 2011 року: "Я прийшов у коледж, вже розуміючи, що хочу працювати на "Запоріжсталі". Тому сумлінно вчився. Як вчорашній студент і нинішній виробничий прекрасно розумію: щоб у своїй професії, досягти успіху, потрібно ще під час навчання проявити себе. За хороші показники я отримував стипендію від комбінату.

 

 

 

            

 

             У навчанні я завжди старався. Коли був студентом металургійного коледжа я навіть     отримував іменну стипендію від "Запоріжсталі". Тепер ось працюю на комбінаті, пишаюся цим.  Для молоді на комбінаті завжди зелене світло, і це чудово, насамперед це націлює на розвиток і вдосконалення, - говорить слюсар-ремонтник газового цеху Гліб Берізка (гр. ОМП-10 1/9)

 

 

 

              

 

             Ще в школі я вирішив, що буду металургом - це надійна професія. Поступивши в коледж, виробив чітке правило: до всього докладати максимум зусиль. Інакше результату не досягти. За досягнення у навчанні отримував іменну стипендію "Запоріжсталь". Мене помітили, і тепер я в команді професіоналів. Продовжую вчитися далі, здобуваю безцінний досвід, - говорить горновий доменного цеху Віталій Бондаренко (гр. ВС-10 1/9)